Śledź nas na Facebooku

Produkty do sprzątania 

Brak produktów w tej kategorii
  • Szczotki

    Zwyczajne a zarazem niezwykle użyteczne szczotki są sposobem na zachowanie czystości na wszelkiego rodzaju wykładzinach. W szybki sposób można pozbyć się wielkiego broudu, jak i niewielkich, miejscowych plamek. Prezentowane szczotki przydadzą się zatem nie tylko w hotelowych powierzchniach ale rownież w obiektach komercyjnych.

  • Zmiotki i miotły

    Wytrzymałe i poręczne zmiotki i miotły, dostępne w naszym sklepie to sposób na szybkie usunięcie zbędnego kurzu i brudu z wykładzin oraz mat. Z ich pomocą porządek jest możliwy do utrzymania niemalże wszędzie. tak tradycyjne produkty wciąż cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony włascicieli różnych obiektów.

  • Myjki i gąbki

    Myjki i gąbki zaprezentowane poniżej to czystośc i higiena w każdym obiekcie, bez względu na to, czy należy on do przemysłu, komercji czy też prywatnych posiadłości. Takie rozwiązania skutecznie usuwają brud z różnego rodzaju powierzchni, także wykładzin czy mat. Dlatego są tak popularne i niezbędne w biurze, hotelu czy domu.

Aby wykładziny oraz maty mogły sprawdzać się przez wiele lat należy o nie właściwie zadbać. Produkty do sprzątania prezentowane poniżej to sposób na zachowanie czystości i właściwej higieny w obiektach przemysłowych, komercyjnych czy biurowcach. Wygląd danego pomieszczenia jest bowiem wizytówką przedsiębiorstwa. Ponadto w wielu branżach istnieją specjalne wymogi, których nie spełnienie grozi poważnymi sankcjami.

Zamknij

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.