Śledź nas na Facebooku

Ochrona ścian 

Jest 5 produktów.
 • Odbojnice

  Profesjonalne i skuteczne przede wszystkim odbojnice to zabezpieczenie przed nadmiernym i nagłym otwieraniem drzwi, które uderzają o ściany. Te niewielkie przedmioty wykonane zostały z najwyższej jakości, niezwykle wytrzymałych materiałów slużących przez wiele lat. Niektóre z nich posiadają dyskretny kształt, inne przypominają designerskie rozwiązania.

 • Odbojnice narożne

  Zabezpieczenia narożne wykonane z odmiennych materiałów to dogodne rozwiązania do wszelkiego rodzaju obiektów, rozpoczynając od tych komercyjnych aż po przemysłowe. W prosty a zarazem skuteczny sposób można zabezpieczyć narożniki ścian w miejscach o szczególnym natężeniu ruchu.

 • Poręcze

  Bez względu na ich wygląd oraz kształt, poręcze sprawdzają się głównie tam, gdzie pieszy ruch jest szczególnie natężony. Ich obecność umożliwia zachowanie czystości ścian oraz pozwala na bezpieczeństwo osób np. podczas schodzenia ze schodów. produkty prezentowane poniżej to indywidualny wybór oraz mnogość koncepcji.

 • Płyty ścienne

  Oferujemy bogatą gamę płyt ściennych różnego typu i w wielu wymiarach oraz o kolorystyce dostosowanej do ogólnego wystroju wnętrza. Atestowane, dźwiękoszczelne.  

Wyświetlono 1 - 5 z 5 produktów

Ochrona ścian dla wielu miejsc ma kluczowe znaczenie. W obiektach o natężonym ruchu umożliwia zachowanie perfekcyjnego wyglądu, który w przypadku biura czy hotelu jest wizytówką danej firmy. Zadbanie we właściwy sposób o ściany na samym początku, pozwala cieszyć się również czystością przez długi czas.

Zamknij

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.