Śledź nas na Facebooku

Maty 

Jest 16 produktów.
 • Maty wejściowe

  Maty wejściowe są rozwiązaniami praktycznymi i niezwykle użytecznymi. Stanowią bowiem rozwiązania dla wszystkich lokali prywatnych i przemysłowych a także komercyjnych. Takie produkty, oferowane przez nasz sklep wyróżniają się przede wszystkim wysoką jakością oraz różnorodnością. Dzięki nim można swobodnie wybrać właściwą aranżację, pozwalając na zachowanie bezpieczeństwa osób z nich korzystających.

 • Maty na stanowiska pracy

  Profesjonalne maty na stanowiska pracy to niekiedy podstawowy element wyposażenia zakładu przemysłowego bądź innego obiektu, wymagającego odpowiednich norm. W sklepie otrzymają Państwo wszelkiego rodzaju, precyzyjnie wykonane maty, które posłużą przez wiele lat. Wysoka jakość wykonania jest gwarancją zadowolenia oraz indywidualnej satysfakcji.

 • Maty gumowe

  Maty gumowe są wykonane z gumy o wysokiej jakości i posiadają idealne właściwości antypoślizgowe dzięki czemu znaczenie zmniejszają ryzyko poślizgnięcia się na śliskich powierzchniach. Dzięki użyciu w produkcji specjalnych materiałów, wycieraczki gumowe są odporne na zmienne warunki atmosferyczne i nadają się do zastosowania wewnątrz jak i na zewnątrz. W naszej ofercie posiadamy maty pełne, które nie przepuszczają wody oraz oraz ażurowe posiadające otwory odprowadzjące wodę.

 • Maty antypoślizgowe

  Maty antypoślizgowe to produkty najwyższej jakości, których zadaniem jest zachowanie maksymalnego bezpieczeństwa. Ich struktura oraz wygląd jest zależny wyłącznie od indywidualnego gustu. Dlatego oferta składa się z wielu rozwiązań, zarowno na podłogi, jak i schody, pozwalając na swobodne funkcjonowanie pracowników ale także gości.

 • Maty antyzmęczeniowe

  Maty antyzmęczeniowe są rozwiązaniami praktycznymi i użytecznymi. Ich zastosowanie umożliwia odciążenie kręgosłupa oraz stawów przy długotrwałej, stojącej pracy. W sklepie dostępne są różnorodne produkty, pozwalające na indywidualny wybór dostosowany do określonych oczekiwań i stanowisk pracy.

 • Maty basenowe

  Specjalistyczna basenowa mata higieniczna zabezpiecza przed przypadkowym poślizgnięciem się na mokrych powierzchniach. Doskonale nadaje się na basen do sauny, szatni, balkon, taras. Znajduje też zastosowanie jako mata antypoślizgowa do łazienki lub mata do klubu fitness czy mata do solarium.

 • Maty rekreacyjne

  Rozwiązania, które sprawdzają się w każdej sytuacji to maty rekreacyjne, dostosowane do każdego rodzaju lokali rekreacyjnych, takich jak baseny czy sauny. Produkty prezentowane poniżej spełniają wszystkie kryteria i wymogi, narzucane przez sanepid. Dedykowane są obiektom jak baseny, gdzie ryzyko potknięcia czy poślizgnięcia jest niezwykle wysokie.

 • Maty pod krzesła

  Maty ochronne stosuje się w celu zabezpieczenia podłogi, przed porysowaniem przez kółka fotela lub przed niezabezpieczonymi od spodu nogami krzesła. To rozwiązania, które nie tylko dobrze wyglądają ale dodatkowo stanowią idealną formę zabezpieczenia. Ich różnorodnośc pozwala na wybór właściwego modelu, który z pewnością spełni najbardziej wygórowane oczekiwania.

 • Maty do stajni i...

  Zalety mat i kostki elastycznej do stajni:

  • prosty i szybki montaż
  • łatwe w utrzymaniu pod warunkiem regularnego sprzątania i mycia
  • umożliwiają duże oszczędności ściółki i nakładu pracy przy obsłudze
  • zapewniają izolację cieplną posadzki
  • przepuszczają i odprowadzają wodę i mocz
  • są porowate, antypoślizgowe w suchych i mokrych warunkach
  • tłumią wibracje i hałas
  • odporne na czynniki atmosferyczne
  • odporne na duże naciski (pojazdy)
  • bezpieczne dla zdrowia, antyalergiczne
  • zalecane dla kucyków, osłów, koni zimnokrwistych
 • Maty dla firm...

  Maty dla firm cateringowych są specyficzną kategorią produktów, których głównym celem jest ochrona pracowników i Klientów, często pracujących w trudnych bo wilgotnych pomieszczeniach. Takie rozwiązania skutecznie niwelują ryzyko poślizgnięć czy potknięć w codziennym funkcjonowaniu.

 • Maty dezynfekcyjne i...

  Maty dezynfekcyjne i olejochłonne posiadają specjalne wkłady absorbcyjne. Wkład do maty dezynfekcyjnej posiada unikalną strukturę magazynującą. Płyn odkażający uwalniany jest gdy na powierzchnię wywierany jest nacisk (buta bądź koła). Wkład maty olejochłonnej posiada właściwości chłonące olej.

 • Maty i wyposażenie...

  Maty i wyposażenie antystatyczne ESD są gwarancją prawidłowego funkcjonowania wielu zakładów, gdzie przypadkowy ładunek magnetyczny może uszkodzić wytwarzane produkty. Dlatego też oferta sklepu opiera się na zaawansowanych i sprawdzonych technologiach oraz produktach najwyższej jakości.

 • Maty na schody

  Doskonałej jakości maty na schody w przystępnej cenie i bogatej kolorystyce. Nasze maty na schody są wyjątkowo trwałe, estetycznie wykonane i antypoślizgowe.  

 • Farby i taśmy podłogowe

  Farby i taśmy podłogowe, które znajdują się w sklepie to rozwiązania najwyższej jakości, umozliwiające skuteczną ochronę podłogi przed uszkodzeniem. Ich wybór jest indywidualną decyzją opartą na konkretnych oczekiwaniach i zastosowaniu. Produkty tej kategorii wyróżniają się niebywałą wytrzymałością, która gwarantuje satysfakcję i zadowolenie.

 • Akcesoria

  Akcesoria w tej kategorii to gwarancja właściwego ustawienia i montażu zarówno mat, jak i wycieraczek czy wykładzin. To niewielkie urządzenia i przedmioty, bez których byłoby się ciężko codziennie obejść w dbaniu o swoją przestrzeń, bez względu na to, czy dotyczy ona obiektów komercyjnych czy też przemysłowych. 

 • Ochrona podłóg i dywanów

  Profesjonalna ochrona podłóg i dywanow sprawia, iż codzienne miejsca mogą bezpiecznie i bezinwazyjnie funkcjonować przez wiele lat. Ich zużycie wynikające z natężonego ruchu pieszego a niekiedy także maszynowego powoduje niszczenie, brud i nieodwracalne zmiany. Dlatego też należy za wczasu pomyśleć o właściwej ochronie aby móc swobodnie korzystać ze wszystkich niezbędnych pomieszczeń.

 • Tarasy, Balkony, Ogrody

  W tej kategorii oferujemy płyty z granulatu gumowego, które polecamy wykorzystać jako nawierzchnię na tarasy i balkony. Powyższa gama produktów doskonale nadaje się również do wykorzystania w ogrodach lub działkach rekreacyjnych.

 • Podłogi

  Podłogi muszą być wytrzymałe i bezpieczne dla codziennego użytkowania. Dlatego oferta sklepu zawiera wiele praktycznych ale i eleganckich rozwiązań zarowno dla obiektów komercyjnych, jak i przemysłowych. Artykuly najwyższej jakości zapewniają komfort i bezpieczeństwo pracowników, jak i gości odwiedzających. To możliwość dowolnej aranżacji wnętrza według potrzeb i oczekiwań Klientów.

 • Place zabaw

  Prezentujemy świetnej jakości i bardzo trwałe maty na place zabaw. Odpowiednie dla wszystkich dzieci. Świetnie do zabawy, jak i odpoczynku. Maty na place zabaw pasują na każdy plac zabaw.

 • Maty fitness i siłownia

  Bezpieczna nawierzchnia gumowa z mat charakteryzująca się zwiększoną wytrzymałością produkowana specjalnie do zastosowania w klubach fitness oraz siłowniach. Ma zastosowanie jako warstwa wykańczająca o wysokich walorach estetycznych wpływająca na obniżenie poziomu hałasu, mata która posiada właściwości wibroizolacyjne. 

 • Maty łazienkowe

  Proponujemy doskonałej jakości maty łazienkowe jako podstawowe wyposażenie i upiększenie do łazienki. Bogata kolorystyka i świetna cena to wyznacznik naszej marki.  

 • Maty na jachty

  Posiadając łódź zaopatrz się także w nasze maty na jachty i łodzie. To maty o super wytrzymałości, wodoodporne i niezwykle funkcjonalne. Posiadają atesty.    

 • Sztuczne trawy

  Syntetyczna trawa dekoracyjna przeznaczona jest do celów rekreacyjno-krajobrazowych. 
  Służy do aranżacji przestrzennych w domu, ogrodzie (altany, taras, balkon, basen) oraz w miejscach użyteczności publicznej (np. rondo, strefa piknikowa). Harmonijnie, trwale aranżuje przestrzeń. Oszczędza czas, który należy poświęcić pielęgnacji trawnika naturalnego. Nie wymaga koszenia, nawożenia, podlewania. Odporna na warunki atmosferyczne. Daje efekt naturalnie przystrzyżonego trawnika.

na stronę
na stronę
Wyświetlono 1 - 12 z 16 produktów

Obszar wejściowy każdej firmy czy też obiektów usługowych bądź komercyjnych stanowi niejako ich wizytówkę. Dlatego dbałość o drobne szczegóły pozwala na zachowanie czystości i zwiększenie atrakcyjności danego miejsca. Profesjonalne maty wejściowe oferowane przez sklep to gwarancja wieloletniego użytkowania w miejscach o natężonym ruchu pieszych.

Zamknij

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.