Śledź nas na Facebooku

Stalowa kratownica ocynkowana Zgrzewana Zobacz większe

Stalowa kratownica ocynkowana zgrzewana

Stalowa kratownica ocynkowana zgrzewana to produkt bardzo wysokiej jakości, wykazujący się efektywnością w czyszczeniu obuwia oraz bardzo wielu innych materiałów i przedmiotów.

Więcej szczegółów

7 dni

Zapytaj o Produkt

Stalowa kratownica ocynkowana zgrzewana

Stalowa kratownica ocynkowana zgrzewana

Stalowa kratownica ocynkowana zgrzewana to produkt bardzo wysokiej jakości, wykazujący się efektywnością w czyszczeniu obuwia oraz bardzo wielu innych materiałów i przedmiotów.

Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

* Wymagane pola

Cena
289,05 zł brutto

235,00 zł netto

Stalowa kratownica ocynkowana zgrzewana jest systemem czyszczącym o bardzo dużej skuteczności i efektywności. Cechuje się bardzo mocnym wykonaniem, jako że stal jest materiałem wytrzymałym i odpornym na wszelakie odkształcenia czy uszkodzenia. W kwestii skuteczności czyszczenia należy zauważyć, że omawiana kratownica została tak zaprojektowana, aby jednocześnie obejmować maksymalnie duży obszar czyszczenia oraz efektywnie eliminować zabrudzenia z każdego elementu czyszczonego przedmiotu. W rezultacie proces czyszczenia odbywa się skutecznie, poszczególne elementy kratownicy przenikają do trudno dostępnych miejsc, jak wcięcia w podeszwie obuwia. Czyszczone obuwie pozostawione jest suche, ponieważ kratownica zbiera bardzo skutecznie wodę, która natychmiast jest odprowadzana do niższych warstw wyrobu. Drugą istotną cechą omawianej kratownicy jest wytrzymałość. Jest to przedmiot zbudowany z materiału niezwykle odpornego, który, jak wspomniano, nie ulega uszkodzeniom. Dodatkowym aspektem wzmacniającym przedmiot jest ocynkowanie – daje to jeszcze lepszy efekt, pozwalający na używanie omawianej kratownicy w każdym miejscu i w każdych warunkach. Dzięki temu użytkownik może cieszyć się skutecznością i efektywnością bardzo długi czas. Koszt poniesiony na zakup kratownicy zwraca się zatem z nawiązką. Jednocześnie też opisywana kratownica to wyrób niezwykle bezpieczny w korzystaniu, ponieważ cechuje go sztywność. Jest to produkt antypoślizgowy. Nawet w deszczową pogodę można korzystać z kratownicy bez obaw.

Dane techniczne

Czas oczekiwania 5-8 dni
Sposoby dostawy Nazwa kuriera Czas dostawy Koszt
DHL Przedpłata na konto DHL Przedpłata na konto podany w karcie produktu Darmowa!

* Dla zakupów powyżej 2 000,00 zł darmowa dostawa !

Inne produkty w tej samej kategorii:

Zamknij

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.