Śledź nas na Facebooku

Mata dla przemysłu Sani Trax (mata dezynfekująca) Zobacz większe

Mata dla przemysłu Sani Trax

Przeznaczona do czyszczenia butów, polecana przy wejściach na wszelkie obszary przetwórstwa żywności.

Więcej szczegółów

8 dni

Czarny
  • Czarny

Zapytaj o Produkt

Mata dla przemysłu Sani Trax

Mata dla przemysłu Sani Trax

Przeznaczona do czyszczenia butów, polecana przy wejściach na wszelkie obszary przetwórstwa żywności.

Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

* Wymagane pola

Cena
132,83 zł brutto

107,99 zł netto

Mata do dezynfekcji, przeznaczona do czyszczenia butów, polecana przy wejściach na wszelkie obszary przetwórstwa żywności. Elastyczne wypustki powodują automatyczny proces czyszczenia podeszwy obuwia w momencie nacisku stopy na matę. Wypustki uginają się a stopa zanurza się w roztworze dezynfekującym. Praktyczna wielkość maty powoduje, że nadaje się ona do większości wejść. Od spodu wyposażona w gumowe przyssawki co zabezpiecza przed przesuwaniem się maty. Opis: • Wykonane z gumy naturalnej 100% odpornej na działanie większości chemikaliów i na wahania temperatury • Grubość: 19 mm. • Waga: 10.8 kg / m2 . • Grube krawędzie dookoła maty - wyższe o 0,635cm niż wypustki, pozwalają na użycie ciekłego środka do dezynfekcji. Do maty można wlać 4 litry środka dezynfekujęcego. (Wskazówka: używaj czwartorzędowych soli amonowych, jodyny, chloru lub innego środka, ale zawsze należy sprawdzić stężenie tych roztowrów. Większość środków do dezynfekcji jest silnie skoncentrowanych i należy je przed użyciem rozcieńczyć) • Nie zawiera DOP, DMF i substancji niszczących warstwę ozonową, nie zawiera sylikonu i metali ciężkich. Zalecane zastosowanie: • Wejścia, przejścia, obszary gdzie pakuje się żywność, laboratoria, szatnie pracownicze, tereny usuwania odpadów, tereny gdzie przyjmuje się towar do produkcji – obróbki z zewnątrz; wszędzie tam, gdzie należy ograniczyć rozprzestrzenianie się zarazków.

Zalecane zastosowanie

Wejścia, przejścia, tereny pakowania, laboratoria, szatnie pracowników, tereny usuwania odpadów, recepcje; wszędzie tam, gdzie należy ograniczyć rozszerzanie się zarazków.


Wymiary maty: 61 cm x 81 cm

Kolory: czarny

Akcesoria: brak

Dostępne kolory

Czarny

Dane techniczne

Szerokość 61 cm
Głębokość 81 cm
Waga 5.4 kg
Sposoby dostawy Nazwa kuriera Czas dostawy Koszt
DHL Przedpłata na konto DHL Przedpłata na konto podany w karcie produktu Darmowa!
DHL pobranie DHL pobranie podany w karcie produktu Darmowa!

* Dla zakupów powyżej 2 000,00 zł darmowa dostawa !

Inne produkty w tej samej kategorii:

Zamknij

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.