Śledź nas na Facebooku

Wycieraczka aluminiowa Rio Zobacz większe

Wycieraczka aluminiowa Rio

Wycieraczka aluminiowa Rio jest wyrobem wysoce skutecznym w zbieraniu i odprowadzaniu brudu każdego gatunku, pozwalającym na utrzymanie każdego pomieszczenia w czystości.

Więcej szczegółów

11 dni

Szary
  • Szary
  • Brązowy
  • Antracyt
  • Niebieski
  • Zielony
  • Bordo
  • Beżowy

Zapytaj o Produkt

Wycieraczka aluminiowa Rio

Wycieraczka aluminiowa Rio

Wycieraczka aluminiowa Rio jest wyrobem wysoce skutecznym w zbieraniu i odprowadzaniu brudu każdego gatunku, pozwalającym na utrzymanie każdego pomieszczenia w czystości.

Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

* Wymagane pola

Cena
947,10 zł brutto

770,00 zł netto

Wycieraczka aluminiowa Rio to wyrób przeznaczony do stosowania zarówno w domach i mieszkaniach prywatnych, jak również w firmach, biurach czy urzędach. Wszędzie tam, gdzie ruch ludzi jest intensywny, wycieraczka sprawdza się doskonale. Przyczyną takiego stanu rzeczy jest fakt, że produkt ten wykonano z najwyższej klasy materiałów. Aluminium, jako materiał budulcowy, należy uznać za wyjątkowo trwały i wytrzymały, toteż wspomniane intensywne użytkowanie wycieraczki nie wpływa negatywnie na jej jakość i wydajność. Aluminiowa konstrukcja wycieraczki jest sztywna, wyrób nie ulega deformacjom, nie zachodzi rdzą i nie ściera się. A zatem koszt zakupu produktu zwraca się szybko, proponowana cena jest optymalna. Jednakże nie tylko odporność i wytrzymałość na uszkodzenia są tutaj godne uwagi. Istotnym elementem jest także wydajność wycieraczki w zbieraniu i odprowadzaniu brudu. Cecha ta jest charakterystyczna dla wkładów tekstylnych, które zastosowano w wycieraczce jako element czyszczący. Wkłady te rozmieszczono z wielką starannością, osiągając najwyższą efektywność funkcjonowania. Dzięki temu zarówno brud suchy, jak pył, piasek czy żwir, a także mokry, jak choćby błoto czy woda, usuwany jest szybko i skutecznie. Wszelkie zanieczyszczenia są następnie odprowadzane poniżej, tak, aby nie dostawały się do pomieszczenia. Warto dodać, że wspomniane wkłady tekstylne osłonięte są aluminiowymi obramowaniami, co ma za zadanie przedłużyć ich żywotność i podtrzymać wydajność. Szeroki wybór kolorystyki wycieraczki umożliwia dopasowanie do charakteru każdego wnętrza.

Dostępne kolory

Szary
Brązowy
Antracyt
Niebieski
Zielony
Bordo
Beżowy

Dane techniczne

Czas oczekiwania 5-8 dni
Sposoby dostawy Nazwa kuriera Czas dostawy Koszt
DHL Przedpłata na konto DHL Przedpłata na konto podany w karcie produktu Darmowa!

* Dla zakupów powyżej 2 000,00 zł darmowa dostawa !

Inne produkty w tej samej kategorii:

Zamknij

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.