Śledź nas na Facebooku

Kratownica PP Zobacz większe

Kratownica PP wycieraczka metal ocynkowana

Kratownica PP wycieraczka ocynkowana to produkt polecany do użytku w punktach, w których ruch pieszych oraz pojazdów jest znaczny, a normy zachowania czystości są wymagające.

Więcej szczegółów

11 dni

Zapytaj o Produkt

Kratownica PP wycieraczka metal ocynkowana

Kratownica PP wycieraczka metal ocynkowana

Kratownica PP wycieraczka ocynkowana to produkt polecany do użytku w punktach, w których ruch pieszych oraz pojazdów jest znaczny, a normy zachowania czystości są wymagające.

Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

* Wymagane pola

Cena
184,50 zł brutto

150,00 zł netto

Kratownica PP wycieraczka ocynkowana jest skutecznym i wydajnym systemem czyszczącym, polecanym do obiektów przemysłowych oraz usługowych, charakteryzującym się dużym natężeniem ruchu, w tym także ruchu pojazdów i wózków widłowych. Miejsca takie, jak choćby hale produkcyjne, mogą korzystać z wielu fantastycznych właściwości produktu, dzięki którym jest to jeden z liderów w swojej kategorii systemów czyszczących. Przede wszystkim omawiana kratownica jest ocynkowana, dzięki czemu cechuje się doskonałą odpornością. Dotyczy to wszelkich uszkodzeń, w tym deformacji, otarć czy odkształceń. Kratownica nie ulega tego rodzaju uszkodzeniom również ze względu na fakt, że zastosowane materiały są bardzo wysokiej jakości. Co znamienne, wytrzymałość opisywanego produktu dotyczy również warunków pogodowych. Ze względu na to zastosowanie kratownicy może także być rozciągnięte na tereny poza wnętrzem budynku. Trzeba także zaznaczyć, że kratownica PP jest bardzo wydajna w usuwaniu zabrudzeń. Jej sztywne i regularne ramy pozwalają na zbieranie większych zabrudzeń, w tym także wody, która następnie transportowana jest do niższych fragmentów kratownicy. Przestrzeń gdzie gromadzona jest woda jest duża, co zapobiega jej przedostawaniu się do wnętrza budynku. Ze względu na te cechy opisywany system czyszczący może być wykorzystywany samodzielnie, a także jako wsparcie dla standardowej wycieraczki z włosiem. Wyrób ten jest przede wszystkim polecany jako pierwszy system czyszczący, stanowiący doskonałe wsparcie dla lżejszych struktur.

Standardowe wymiary: 60cm x 60cm x 4,5cm.

Dane techniczne

Czas oczekiwania 5-8 dni
Sposoby dostawy Nazwa kuriera Czas dostawy Koszt
DHL Przedpłata na konto DHL Przedpłata na konto podany w karcie produktu 29,52 zł

* Dla zakupów powyżej 2 000,00 zł darmowa dostawa !

Inne produkty w tej samej kategorii:

Zamknij

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.