Śledź nas na Facebooku

Profil najazdowy do wycieraczek 20 mm Zobacz większe

Profil najazdowy do wycieraczek 20 mm

Rama systemowa do wycieraczek 20 mm to produkt wysokiej jakości, przystosowany do użytku wewnętrznego oraz zewnętrznego, wzmacniający strukturę wycieraczek typu algumata.

Więcej szczegółów

19

Zapytaj o Produkt

Profil najazdowy do wycieraczek 20 mm

Profil najazdowy do wycieraczek 20 mm

Rama systemowa do wycieraczek 20 mm to produkt wysokiej jakości, przystosowany do użytku wewnętrznego oraz zewnętrznego, wzmacniający strukturę wycieraczek typu algumata.

Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

* Wymagane pola

Rama systemowa do wycieraczek 20 mm jest wzmocnieniem systemów czyszczących, w tym przede wszystkim wycieraczek typu algumata. Rama jest wytworzona z naturalnego aluminium, będącego materiałem niezwykle mocnym i wytrzymałym. Dzięki temu produkt jest odporny na wszelkie potencjalne zagrożenia, w tym na złe warunki atmosferyczne, na duże ciężary, intensywny ruch, itp. W każdych warunkach, zarówno wewnątrz pomieszczenia, jak i na zewnątrz, rama systemowa wykazuje stuprocentową wydajność. Nie traci ona swoich właściwości, w tym także nie ulega korozji i nie zachodzi rdzą. Srebrny kolor ramy, właściwy dla naturalnego aluminium, może ponadto stanowić ozdobę wejścia do pomieszczenia, takiego jak choćby centrum handlowe czy nowoczesne biurowce. W jaki sposób rama systemowa, o której mowa, wspomaga funkcjonowanie wycieraczek typu algumata? Przede wszystkim odbywa się to poprzez umieszczenie wycieraczki wewnątrz konstrukcji ramy. Rama jest montowana w podłożu, dzięki czemu jest ona w stu procentach stabilna. Wraz z nią stabilna jest także umieszczona wewnątrz niej wycieraczka. Powoduje to, że korzystanie z wycieraczki jest jeszcze bezpieczniejsze, ponieważ nie ma możliwości, aby zmieniła ona swoje położenie, lub też przemieściła się w jakimkolwiek kierunku. Jest to także materiał stuprocentowo antypoślizgowy. Ale to nie jedyne korzyści wynikające z zastosowania ramy. Wycieraczki pasujące do ramy wykazują dzięki jej stosowaniu jeszcze większą skuteczność w czyszczeniu, ponieważ są stabilne i sztywne. Oznacza to, że nawet przy intensywnym ruchu każde obuwie jest idealnie wyczyszczone.

Sposoby dostawy Nazwa kuriera Czas dostawy Koszt
DHL Przedpłata na konto DHL Przedpłata na konto podany w karcie produktu Darmowa!

* Dla zakupów powyżej 2 000,00 zł darmowa dostawa !

Inne produkty w tej samej kategorii:

Zamknij

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.