Śledź nas na Facebooku

Wycieraczka aluminiowa ALFA XL 19 mm Zobacz większe

Wycieraczka aluminiowa ALFA XL 19 mm

Wycieraczka aluminiowa Alfa XL 19 mm to produkt najwyższej jakości, idealny do stosowania w pomieszczeniach o dużym natężeniu ruchu, gwarantujący usuwanie różnego rodzaju zabrudzeń.

Więcej szczegółów

19

Antracyt
  • Szary
  • Brązowy
  • Czarny
  • Czerwony
  • Antracyt
  • Ciemny brąz

Zapytaj o Produkt

Wycieraczka aluminiowa ALFA XL 19 mm

Wycieraczka aluminiowa ALFA XL 19 mm

Wycieraczka aluminiowa Alfa XL 19 mm to produkt najwyższej jakości, idealny do stosowania w pomieszczeniach o dużym natężeniu ruchu, gwarantujący usuwanie różnego rodzaju zabrudzeń.

Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

* Wymagane pola

Cena
1 245,38 zł brutto

1 012,50 zł netto

Wycieraczka aluminiowa Alfa XL 19 mm jest najwyższej jakości wyrobem przeznaczonym do utrzymania w czystości obuwia w miejscach, gdzie ruch jest intensywny. Cechy produktu, takie jak wysoka jakość materiałów, z których jest wykonany, dbałość o detale wykończenia, a także sposób połączenia poszczególnych elementów są gwarantem doskonałej efektywności działania. Konstrukcja wycieraczki wykonana jest z aluminium, który jest materiałem trwałym i nie ulegającym uszkodzeniom. Dzięki temu wyrób może służyć użytkownikom przez długie lata, bez obawy o utratę jego właściwości. Istotny jest tutaj wkład czyszczący, złożony z pasków rypsowych. Są one rozmieszczone równomiernie, ich gęstość i grubość jest natomiast dobrana w taki sposób, aby gwarantować najwyższy poziom absorpcji brudu, w tym także wilgoci. Dzięki temu nawet w najgorszą pogodę, kiedy poziom wilgoci na zewnątrz jest wysoki, wycieraczka działa bardzo efektywnie, pozostawiając obuwie czystym i suchym. Wspomniana absorpcja brudu, w tym wody, daje też możliwość wygodnego czyszczenia produktu. Czyszczenie to może odbywać się względnie rzadko. W żaden sposób nie zaszkodzi to właściwościom wycieraczki. Warto dodać także o elemencie gwarantującym trwałość konstrukcji omawianego wyrobu. Elementem tym jest sposób połączenia profili aluminiowych. Są one mianowicie połączone linką nierdzewną oraz dystansem gumowym. Ogólna jakość omawianej wycieraczki jest dzięki temu jeszcze wyższa. Kolejnym aspektem jest wspomniana wyżej wytrzymałość wycieraczki na uszkodzenia. Materiałem trwałym jest nie tylko aluminium, ale także sam wkład czyszczący. Włosie jest wytrzymałe i nie ulega zatarciu. Wszystko powyższe powoduje, że cena zakupu omawianej wycieraczki musi być uznawana za optymalną. Koszt zakupu zwraca się szybko, bowiem nawet intensywne użytkowanie nie powoduje, że produkt traci swoje właściwości i można z niego swobodnie korzystać przez wiele lat. Dodatkowym atutem jest szeroka gama kolorów do wyboru, pozwalająca na dopasowanie wycieraczki do wystroju wnętrza pomieszczenia, w którym się ona znajduje.

Dostępne kolory

Szary
Brązowy
Czarny
Czerwony
Antracyt
Ciemny brąz

Dane techniczne

Wysokość 19 mm
Czas oczekiwania 5-8 dni
Szerokość 50 mm
Sposoby dostawy Nazwa kuriera Czas dostawy Koszt
DHL Przedpłata na konto DHL Przedpłata na konto podany w karcie produktu Darmowa!

* Dla zakupów powyżej 2 000,00 zł darmowa dostawa !

Inne produkty w tej samej kategorii:

Zamknij

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.