Śledź nas na Facebooku

Wycieraczka aluminiowa GAMMA XL 19 mm Zobacz większe

Wycieraczka aluminiowa GAMMA XL 19 mm

Wycieraczka aluminiowa Gamma XL 19 mm jest produktem odznaczającym się wyjątkową jakością oraz wielką skutecznością w usuwaniu każdego rodzaju brudu z obuwia i innych materiałów.

Więcej szczegółów

19

Brązowy
  • Szary
  • Brązowy
  • Czarny
  • Czerwony

Zapytaj o Produkt

Wycieraczka aluminiowa GAMMA XL 19 mm

Wycieraczka aluminiowa GAMMA XL 19 mm

Wycieraczka aluminiowa Gamma XL 19 mm jest produktem odznaczającym się wyjątkową jakością oraz wielką skutecznością w usuwaniu każdego rodzaju brudu z obuwia i innych materiałów.

Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

* Wymagane pola

Cena
1 764,28 zł brutto

1 434,37 zł netto

Wycieraczka aluminiowa Gamma XL 19 mm to system czyszczący przeznaczony do użytku w lokalach przemysłowych, usługowych, gastronomicznych, itp. Jest ona polecana wszędzie tam, gdzie ruch ludzi jest duży, a także gdzie zdarza się, że po powierzchni wycieraczki przesuwane są duże ciężary. Dlatego też nadaje się do hal produkcyjnych i fabryk. Może wytrzymać nawet bardzo duży nacisk, a także nawet bardzo intensywną eksploatację. Odporność, o której mowa, jest spowodowana zastosowaniem, jako materiału budulcowego obramowania, aluminium. Jak wiadomo, jest to powszechnie stosowany materiał budulcowy wielu systemów czyszczących wysokiej jakości. Aluminium jest materiałem bardzo odpornym, sprawiając, że omawiana wycieraczka nie ulega deformacjom, odkształceniom, a także różnego rodzaju uszkodzeniom mechanicznym, spowodowanym działaniem dużych ciężarów. Ale omawiana wycieraczka jest także odporna na warunki atmosferyczne, w tym także bardzo niską temperaturę, opady śniegu, deszczu, gradu, itp. Może być ona zatem z powodzeniem stosowana wewnątrz i na zewnątrz obiektu, gdzie służyć będzie właścicielowi przez długi czas. Cena określona w ogłoszeniu jest zatem optymalna, sprawi bowiem, że koszty czyszczenia lokalu znacznie się ograniczą i to w dłuższym wymiarze czasu. Nie można nie wspomnieć o skuteczności czyszczenia, jaką wykazuje opisywany wyrób. Otóż wkład czyszczący stanowi tutaj zestaw listew szczotkowych, które charakteryzują się wyjątkową skutecznością w docieraniu do wszelkich trudno dostępnych miejsc, jak wcięcia w podeszwie obuwia. Są to wkłady mocne i sztywne. Dlatego właśnie nie ulegają deformacjom i nawet pomimo większego nacisku są w stanie wydajnie wyczyścić materiał, który znajduje się na powierzchni wycieraczki. Jednocześnie też wycieraczka umożliwia komfortowe i bezpieczne użytkowanie. Przede wszystkim dlatego, że nie przesuwa się po podłożu, a także z powodu faktu, że jej czyszczenie jest szybkie i nie wymaga dużych nakładów pracy. Jako wycieraczka rolowana, omawiany wyrób nadaje się do transportu.

Cena za 1 m2

Dostępne kolory

Szary
Brązowy
Czarny
Czerwony

Dane techniczne

Wysokość 19 mm
Czas oczekiwania 5-8 dni
Szerokość 50 mm
Sposoby dostawy Nazwa kuriera Czas dostawy Koszt
DHL Przedpłata na konto DHL Przedpłata na konto podany w karcie produktu Darmowa!

* Dla zakupów powyżej 2 000,00 zł darmowa dostawa !

Inne produkty w tej samej kategorii:

Zamknij

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.