Śledź nas na Facebooku

Wycieraczka Aluminiowa Tokio Zobacz większe

Wycieraczka Aluminiowa Tokio

Wycieraczka aluminiowa Tokio jest produktem wysoce wydajnym, doskonale zbierającym wszelkie zabrudzenia. Dzięki wielu gumowym wkładom produkt działa lepiej niż wycieraczki szczotkowe.

Więcej szczegółów

21 dni

Czarny
  • Szary
  • Brązowy
  • Czarny

Zapytaj o Produkt

Wycieraczka Aluminiowa Tokio

Wycieraczka Aluminiowa Tokio

Wycieraczka aluminiowa Tokio jest produktem wysoce wydajnym, doskonale zbierającym wszelkie zabrudzenia. Dzięki wielu gumowym wkładom produkt działa lepiej niż wycieraczki szczotkowe.

Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

* Wymagane pola

Cena
1 124,22 zł brutto

914,00 zł netto

Wycieraczka aluminiowa Tokio to bardzo nowoczesny, doskonale radzący sobie z wszelkimi zabrudzeniami produkt wysokiej jakości. Jest to system czyszczący przeznaczony do usuwania każdego zabrudzenia, wykazujący zauważalnie wyższą efektywność niż standardowe wycieraczki szczotkowe. Dlaczego tak jest? Otóż szereg wkładów gumowych cechuje się bardzo dobrą przyczepnością, dzięki czemu zarówno piasek czy pył, jak i wilgoć zatrzymują się na wycieraczce, nie przekraczając progu naszego domu. Aluminium jest materiałem powszechnie stosowanym przy produkcji różnego rodzaju urządzeń, przedmiotów czy maszyn. Słynie z tego, że jako materiał budulcowy dla wycieraczek sprawdza się lepiej niż wycieraczki szczotkowe, które zawierają luki, przez co ich wydajność jest znacząco ograniczona. Aluminium, nie przepuszcza wilgoci ani drobniejszego pyłu. Daje to w rezultacie niespotykany dotąd komfort użytkowania i czystość każdego wnętrza. Co ważne, przyczepność opisywanego produktu dotyczy wszelkich materiałów, nie tylko samych zabrudzeń. Sprawia to, że np. produkt jest antypoślizgowy, zwiększając dodatkowo bezpieczeństwo użytkowników. Szczególnie w deszczowe dni może to być niezmiernie istotne. Ważnym aspektem jest również trwałość. Zastosowane przy produkcji wycieraczki materiały są wysoce odporne na wszelkie uszkodzenia, dając gwarancję długiego korzystania. Produkt nie ulega zatarciom, a więc jego wydajność nie zmniejsza się w trakcie użytkowania. Sprawia to, że omawiany produkt może być stosowany we wszelkich rodzajach pomieszczeń, bez względu na częstotliwość użytkowania. Można zatem cieszyć się ze wszystkich zalet produktu przez wiele lat, bez obaw o stan materiału budulcowego i poszczególnych elementów. Jest to inwestycja, która z całą pewnością się opłaci każdemu użytkownikowi. Wycieraczka Tokio dostępna jest w trzech kolorach: szarym, brązowym i czarnym. Może być więc dopasowana kolorystycznie do każdego wnętrza. Produkt charakteryzuje się także optymalną w stosunku do jakości ceną zakupu.

Dostępne kolory

Szary
Brązowy
Czarny

Dane techniczne

Wysokość 24mm
Czas oczekiwania 5-8 dni
Waga 17,5kg
Sposoby dostawy Nazwa kuriera Czas dostawy Koszt
DHL Przedpłata na konto DHL Przedpłata na konto podany w karcie produktu Darmowa!

* Dla zakupów powyżej 2 000,00 zł darmowa dostawa !

Inne produkty w tej samej kategorii:

Zamknij

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.