Śledź nas na Facebooku

Wycieraczka Delfin Zobacz większe

Wycieraczka Delfin do butów

Wycieraczka do butów Delfin jest wyrobem czyszczącym obuwie, przeznaczonym do użytku przede wszystkim w lokalach prywatnych. Specjalne wykonanie produktu sprawia, że cechuje się on wyjątkową efektywnością.

Więcej szczegółów

8 dni

Czerwony
  • Czarny
  • Czerwony
  • Niebieski
  • Beżowy

Zapytaj o Produkt

Wycieraczka Delfin do butów

Wycieraczka Delfin do butów

Wycieraczka do butów Delfin jest wyrobem czyszczącym obuwie, przeznaczonym do użytku przede wszystkim w lokalach prywatnych. Specjalne wykonanie produktu sprawia, że cechuje się on wyjątkową efektywnością.

Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

* Wymagane pola

Cena
24,48 zł brutto

19,90 zł netto

Wycieraczka do czyszczenia butów Delfin mata wejściowa przeznaczona jest głównie do użytku w mieszkaniach oraz domach prywatnych. Jest to produkt łączący w sobie bardzo atrakcyjną cenę, wysoką skuteczność, a także optymalną trwałość materiałów. Wszystkie te cechy sprawiają, że jest to produkt popularny wśród właścicieli nieruchomości mieszkalnych. Skuteczność w zbieraniu oraz usuwaniu brudu sprowadza się przede wszystkim do wysokiej wydajności w absorbowaniu wody. Absorpcja wynosi do 2 litrów wody na 1 m kwadratowy. Jest to niezwykle wysoka wydajność, charakteryzująca jedynie najlepsze produkty w swojej kategorii.
Omawiana wycieraczka jest tak skuteczna ze względu na fakt, że jest wykonana z odpowiednich materiałów.
Są nimi przede wszystkim gęsto plecione włókna z twardego włosia. Taka struktura nie tylko doskonale absorbuje wodę i innego rodzaju zabrudzenia, zbierając je z obuwia, ale także jest odporna na uszkodzenia, otarcia czy wygniecenia.
Może zatem z powodzeniem służyć użytkownikowi długi czas. Nie traci też długo swoich właściwości, co jest zawdzięczane właśnie owej odporności.
Istotnym jest fakt, że omawiana wycieraczka jest przeznaczona do użytku wewnętrznego. Jednocześnie, aby podnieść atrakcyjność produktu, został on ozdobiony efektowym wykończeniem. Prezencja jest niezwykle ważna, ponieważ dzięki odpowiednim walorom wizualnym produkt może być jeszcze chętniej stosowany w domach i mieszkaniach prywatnych. Finalnym argumentem jest możliwość wyboru koloru wycieraczki, spośród kilku dostępnych w ofercie producenta.

Dostępne kolory

Czarny
Czerwony
Niebieski
Beżowy

Dane techniczne

Kod producenta PM
Czas oczekiwania 3 dni
Wysokość 7mm
Sposoby dostawy Nazwa kuriera Czas dostawy Koszt
DHL Przedpłata na konto DHL Przedpłata na konto podany w karcie produktu Darmowa!

* Dla zakupów powyżej 2 000,00 zł darmowa dostawa !

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Inne produkty w tej samej kategorii:

Zamknij

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.