Śledź nas na Facebooku

Wycieraczka Mors Zobacz większe

Wycieraczka do butów Mors

Wycieraczka do butów Mors jest produktem przeznaczonym przede wszystkim do użytku w mieszkaniach i domach prywatnych, gdzie cechuje się skutecznością w zbieraniu i odprowadzaniu zabrudzeń z podeszwy obuwia.

Więcej szczegółów

8 dni

Szary
  • Szary
  • Brązowy
  • Zielony
  • Brąz sepia

Zapytaj o Produkt

Wycieraczka do butów Mors

Wycieraczka do butów Mors

Wycieraczka do butów Mors jest produktem przeznaczonym przede wszystkim do użytku w mieszkaniach i domach prywatnych, gdzie cechuje się skutecznością w zbieraniu i odprowadzaniu zabrudzeń z podeszwy obuwia.

Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

* Wymagane pola

Cena
32,60 zł brutto

26,50 zł netto

Wycieraczka Mors to przede wszystkim wycieraczka domowa, charakteryzująca się dobrą jakością i optymalną ceną. Sprawdza się idealnie w mieszkaniach i domach prywatnych. Służyć z powodzeniem może tam, gdzie ruch nie jest szczególnie intensywny. W takich punktach spełnia swoje zadania idealnie. Główną cechą omawianego wyrobu jest jego efektywność w absorpcji brudu, w tym także zabrudzeń wilgotnych. Woda jest zbierana szybko i skutecznie, nie powodując utraty właściwości produktu. Absorpcja oznacza także odprowadzenie wody i innego rodzaju zabrudzeń w dolne partie wycieraczki. Gęste włosie zastosowane w wycieraczce sprawia, że brud ten jest przechowywany szczelnie; nie przedostaje się do pomieszczeń. Umiejscowienie wycieraczki w drzwiach wejściowych do mieszkania czy domu daje zatem znakomite efekty. Ważne jest także to, że włosie, jako element czyszczący, jest trwałe. Nie zaciera się, co mogłoby powodować utratę wydajności w absorpcji brudu. Brak uszkodzeń powoduje, że z wycieraczki można korzystać długi czas. Co znamienne, wyrób jest elastyczny od spodu i odporny na przesuwanie. Jest zatem antypoślizgowy, co wydatnie podnosi poziom bezpieczeństwa użytkowania, w tym przede wszystkim w razie gorszej pogody, kiedy deszcz lub śnieg powoduje powstanie dużej wilgoci. Istotną kwestią jest również dopasowanie kolorystyczne do danego wnętrza. Wycieraczka Mors występuje w kilku wersjach kolorystycznych, dzięki czemu każdy użytkownik ma możliwość wybrania modelu idealnie pasującego do jego mieszkania.

Dostępne kolory

Szary
Brązowy
Zielony
Brąz sepia

Dane techniczne

Kod producenta PM
Czas oczekiwania 3 dni
Wysokość 7mm
Sposoby dostawy Nazwa kuriera Czas dostawy Koszt
DHL Przedpłata na konto DHL Przedpłata na konto podany w karcie produktu Darmowa!

* Dla zakupów powyżej 2 000,00 zł darmowa dostawa !

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Inne produkty w tej samej kategorii:

Zamknij

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.