Śledź nas na Facebooku

Wycieraczka Mors Zobacz większe

Wycieraczka do butów Mors

Wycieraczka do butów Mors jest produktem przeznaczonym przede wszystkim do użytku w mieszkaniach i domach prywatnych, gdzie cechuje się skutecznością w zbieraniu i odprowadzaniu zabrudzeń z podeszwy obuwia.

Więcej szczegółów

8 dni

Szary
  • Szary
  • Brązowy
  • Zielony
  • Brąz sepia

Zapytaj o Produkt

Wycieraczka do butów Mors

Wycieraczka do butów Mors

Wycieraczka do butów Mors jest produktem przeznaczonym przede wszystkim do użytku w mieszkaniach i domach prywatnych, gdzie cechuje się skutecznością w zbieraniu i odprowadzaniu zabrudzeń z podeszwy obuwia.

Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

* Wymagane pola

Cena
32,60 zł brutto

26,50 zł netto

Wycieraczka Mors to przede wszystkim wycieraczka domowa, charakteryzująca się dobrą jakością i optymalną ceną. Sprawdza się idealnie w mieszkaniach i domach prywatnych. Służyć z powodzeniem może tam, gdzie ruch nie jest szczególnie intensywny. W takich punktach spełnia swoje zadania idealnie. Główną cechą omawianego wyrobu jest jego efektywność w absorpcji brudu, w tym także zabrudzeń wilgotnych. Woda jest zbierana szybko i skutecznie, nie powodując utraty właściwości produktu. Absorpcja oznacza także odprowadzenie wody i innego rodzaju zabrudzeń w dolne partie wycieraczki. Gęste włosie zastosowane w wycieraczce sprawia, że brud ten jest przechowywany szczelnie; nie przedostaje się do pomieszczeń. Umiejscowienie wycieraczki w drzwiach wejściowych do mieszkania czy domu daje zatem znakomite efekty. Ważne jest także to, że włosie, jako element czyszczący, jest trwałe. Nie zaciera się, co mogłoby powodować utratę wydajności w absorpcji brudu. Brak uszkodzeń powoduje, że z wycieraczki można korzystać długi czas. Co znamienne, wyrób jest elastyczny od spodu i odporny na przesuwanie. Jest zatem antypoślizgowy, co wydatnie podnosi poziom bezpieczeństwa użytkowania, w tym przede wszystkim w razie gorszej pogody, kiedy deszcz lub śnieg powoduje powstanie dużej wilgoci. Istotną kwestią jest również dopasowanie kolorystyczne do danego wnętrza. Wycieraczka Mors występuje w kilku wersjach kolorystycznych, dzięki czemu każdy użytkownik ma możliwość wybrania modelu idealnie pasującego do jego mieszkania.

Dostępne kolory

Szary
Brązowy
Zielony
Brąz sepia

Dane techniczne

Kod producenta PM
Wysokość 7mm
Czas oczekiwania 3 dni
Sposoby dostawy Nazwa kuriera Czas dostawy Koszt
DHL Przedpłata na konto DHL Przedpłata na konto podany w karcie produktu Darmowa!

* Dla zakupów powyżej 2 000,00 zł darmowa dostawa !

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Inne produkty w tej samej kategorii:

Zamknij

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.