Śledź nas na Facebooku

Klif "Łapka" Zobacz większe

Wycieraczka Klif Łapka

Wycieraczka Klif Łapka to system czyszczący o bardzo dużej popularności wśród właścicieli domów i mieszkań prywatnych, polecany także do niewielkich firm i lokali usługowych.

Więcej szczegółów

8 dni

Szary
  • Szary
  • Brązowy
  • Czarny
  • Zielony
  • Bordo
  • Beżowy
  • Ciemnozielony
  • Ciemny brąz

Zapytaj o Produkt

Wycieraczka Klif Łapka

Wycieraczka Klif Łapka

Wycieraczka Klif Łapka to system czyszczący o bardzo dużej popularności wśród właścicieli domów i mieszkań prywatnych, polecany także do niewielkich firm i lokali usługowych.

Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

* Wymagane pola

Cena
28,29 zł brutto

23,00 zł netto

Wycieraczka Klif Łapka to typowy domowy system czyszczący, mogący być jednak z powodzeniem wykorzystywany w miejscach takich jak niewielkie firmy i lokale służbowe o ograniczonym natężeniu ruchu. W miejscach, o których mowa, wykazuje bardzo dobre efekty w czyszczeniu oraz odprowadzaniu zebranego brudu z podeszwy obuwia. Wnętrze mieszkania, domu lub firmy pozostaje czyste i suche. Brud jest zbierany wydajnie, poziom absorpcji jest natomiast również na bardzo zadowalającym poziomie, co dotyczy nie tylko zabrudzeń suchych, ale także wilgotnych. Oznacza to, że nie tylko piasek czy pył może być z powodzeniem usuwany z podeszwy obuwia, ale także śnieg, woda czy błoto. Skuteczność, o której mowa, jest osiągana dzięki gęstemu drobnemu włosiu, stanowiącemu wkład czyszczący, chroniony od spodu elastyczną ale mocną gumą. Należy dodać, że wycieraczka, dzięki swojej absorpcji brudu, nadaje się do mieszkań i domów gdzie mieszkają czworonogi. Dodatkową zaletą wycieraczki, również przemawiającą za wykorzystywaniem w takich miejscach, jest fakt ozdobienia strony wierzchniej wzorem odcisku psiej łapy (stąd nazwa). Jest to pomysłowe i bardzo eleganckie wykończenie, które sprawia, że poza oczywistymi walorami czyszczącymi, wycieraczka może także zadowalać właściciela jako dodatkowa ozdoba domu lub mieszkania. Nie można oczywiście zapominać o tym, że w warunkach określonych powyżej wycieraczka posłuży właścicielowi przez długi czas, co powoduje, że cena zakupu musi być określana jako bardzo atrakcyjna.

Dostępne kolory

Szary
Brązowy
Czarny
Zielony
Bordo
Beżowy
Ciemnozielony
Ciemny brąz

Dane techniczne

Kod producenta PM
Czas oczekiwania 3 dni
Wysokość 11mm
Sposoby dostawy Nazwa kuriera Czas dostawy Koszt
DHL Przedpłata na konto DHL Przedpłata na konto podany w karcie produktu Darmowa!

* Dla zakupów powyżej 2 000,00 zł darmowa dostawa !

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Inne produkty w tej samej kategorii:

Zamknij

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.