Śledź nas na Facebooku

Klif "Boisko" Zobacz większe

Wycieraczka Klif Boisko

Wycieraczka Klif Boisko to produkt bardzo dobrze sprawdzający się w domach i mieszkaniach prywatnych, a także niewielkich firmach, jednocześnie cechujący się efektownym wzornictwem.

Więcej szczegółów

8 dni

Szary
  • Szary
  • Brązowy
  • Czarny
  • Zielony
  • Bordo
  • Beżowy
  • Ciemnozielony
  • Ciemny brąz

Zapytaj o Produkt

Wycieraczka Klif Boisko

Wycieraczka Klif Boisko

Wycieraczka Klif Boisko to produkt bardzo dobrze sprawdzający się w domach i mieszkaniach prywatnych, a także niewielkich firmach, jednocześnie cechujący się efektownym wzornictwem.

Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

* Wymagane pola

Cena
28,29 zł brutto

23,00 zł netto

Wycieraczka Klif Boisko to bardzo popularny system czyszczący, stosowany przede wszystkim w domach jednorodzinnych oraz mieszkaniach prywatnych. Może być także z powodzeniem stosowany w małych firmach i lokalach służbowych o ograniczonym ruchu, jako że wykazuje optymalną skuteczność w miejscach, które nie cechują się natężonym ruchem. W takich właśnie miejscach jest to rozwiązanie doskonałe, szczególnie dlatego, że gwarantuje bardzo dobre rezultaty w czyszczeniu obuwia każdego gatunku. W miejscach, o których mowa powyżej, omawiana wycieraczka czyści z brudu suchego i wilgotnego, odprowadzając wodę bardzo wydajnie. Odprowadzona spod podeszwy obuwia woda jest gromadzona w dolnych partiach wycieraczki, a jej dostęp do dalszych części pomieszczenia jest blokowany. Skuteczność jest tutaj bardzo duża. Jednocześnie też omawiana wycieraczka wykazuje znakomitą odporność na warunki atmosferyczne, w tym nawet największy mróz, śnieg czy grad. Dlatego właśnie można jej używać w miejscach położonych poza obrębem domu. Materiał czyszczący, który stanowi gęste i drobne włosie, jest bardzo wydajny, docierając do każdego wcięcia w podeszwie obuwia. Nie można też nie wspomnieć o zastosowanym wzornictwie. Nazwa Boisko jest tutaj znamienna, wycieraczka jest bowiem ozdobiona właśnie wzorem boiska do piłki nożnej. Jest to znakomite rozwiązanie w domach lub mieszkaniach, urządzonych w efektowny sposób, a także wszędzie tam, gdzie mieszkają pasjonaci piłki nożnej. Może być bardzo atrakcyjna także dla dzieci.

Dostępne kolory

Szary
Brązowy
Czarny
Zielony
Bordo
Beżowy
Ciemnozielony
Ciemny brąz

Dane techniczne

Kod producenta PM
Wysokość 11mm
Czas oczekiwania 3 dni
Głębokość 60cm
Szerokość 40cm
Waga 0,50kg
Sposoby dostawy Nazwa kuriera Czas dostawy Koszt
DHL Przedpłata na konto DHL Przedpłata na konto podany w karcie produktu Darmowa!

* Dla zakupów powyżej 2 000,00 zł darmowa dostawa !

Inne produkty w tej samej kategorii:

Zamknij

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.