Śledź nas na Facebooku

Wycieraczka gumowa Witamy 35x60 Zobacz większe

Wycieraczka gumowa Witamy 35x60

Wycieraczka gumowa Witamy 35x60 cm jest idealna do wszelkiego rodzaju powierzchni i pomieszczeń. Rozsądna cena, świetna jakość, gwarancja 2 lata na produkt. Możliwość zakupów hurtowych i detalicznych. Mega wytrzymałość i zdolności absorbujące.   

Więcej szczegółów

5906651043920

5 dni

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 10 ilość dla tego produktu.

Zapytaj o Produkt

Wycieraczka gumowa Witamy 35x60

Wycieraczka gumowa Witamy 35x60

Wycieraczka gumowa Witamy 35x60 cm jest idealna do wszelkiego rodzaju powierzchni i pomieszczeń. Rozsądna cena, świetna jakość, gwarancja 2 lata na produkt. Możliwość zakupów hurtowych i detalicznych. Mega wytrzymałość i zdolności absorbujące.   

Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

* Wymagane pola

Cena
6,27 zł brutto
6,27 zł

5,10 zł netto

Prezentujemy Państwu wycieraczkę gumową Witamy 35x60 cm ta posiada unikatowy, oryginalny styl, odznacza się multifunkcjonalnością. Wycieraczkajest idealna do każdego typu pomieszczeń. Wycieraczka gumowa Witamy 35x60 cm zaprojektowana jest w sposób bardzo estetyczny i trwały. Wycieraczka gumowa Witamy 35x60 cm pięknie prezentuje się na podłożach różnego typu i współgra z innym wyposażeniem. Mamy tutaj do czynienia z ciekawym połączeniem faktury i stylu oraz niebanalnym wykończeniem. Dodatkowym atutem jest to, że wycieraczka gumowa Witamy 35x60 cm zatrzymywanie brudu i osadów różnego typu, również tych tłustych, lepkich i mokrych. Wycieraczka gumowa Witamy 35x60 cm posiada wyjątkowe właściwości absorbujące wszelkie zanieczyszczenia – wodę, kurz, piasek, śnieg, brud itp. Wycieraczka gumowa Witamy 35x60 cm pozwala na utrzymanie w idealnej czystości wszystkich pomieszczeń. Wycieraczka Witamy 35x60 cm jest bardzo łatwa w czyszczeniu i odporna na wiele uszkodzeń. Wycieraczka gumowa Witamy 35x60 cm ta nie matowieje oraz nie odkształca się. Dobrze toleruje czyszczenie chemią. Wycieraczka gumowa Witamy 35x60 cm posiada piękny, nowoczesny styl, jak również jest wycieraczką wszechstronnego zastosowania. Wycieraczka gumowa Witamy 35x60 cm sprawdza się w każdym typie pomieszczeń oraz na zewnątrz. Wycieraczka Witamy 35x60 cm ta doskonale znosi wysokie i niskie temperatury oraz ogrzewanie podłogowe. W powierzchnię wycieraczki Witamy 35x60 cm wprowadzono szereg udogodnień, które inteligentnie współgrają z każdą z dostępnych na rynku podeszwy obuwia. Wycieraczka gumowa Witamy 35x60 cm jest bardzo elastyczna. Wycieraczka Witamy 35x60 cm pozwala na utrzymanie w czystości wszystkich pomieszczeń. Wycieraczka gumowa Witamy 35x60 cm ta jest łatwa w transporcie i bardzo oporna na działanie wszelkich czynników mechanicznych– zgniatanie, ubijanie, cięcie. Mamy tu do czynienia z materiałem wycieraczki gumowej Witamy 35x60 cm, na który przewidziana jest 2 – letnia gwarancja. Naszą wycieraczkę cechuje wykonanie z najwyższej klasy materiałów.  

Dane techniczne

Głębokość 60 cm
Szerokość 35 cm
Sposoby dostawy Nazwa kuriera Czas dostawy Koszt
DHL Przedpłata na konto DHL Przedpłata na konto podany w karcie produktu 29,52 zł

* Dla zakupów powyżej 2 000,00 zł darmowa dostawa !

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Inne produkty w tej samej kategorii:

Zamknij

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.