Śledź nas na Facebooku

System czyszczenia kół Profil-System™ Zobacz większe

System czyszczenia kół wózków

Każde miejsce, gdzie poruszają się pojazdy, może bardzo wiele skorzystać na użytkowaniu systemu czyszczenia kół. Wyrób charakteryzuje się wyjątkowo dużą wydajnością.

Więcej szczegółów

7 dni

Zapytaj o Produkt

System czyszczenia kół wózków

System czyszczenia kół wózków

Każde miejsce, gdzie poruszają się pojazdy, może bardzo wiele skorzystać na użytkowaniu systemu czyszczenia kół. Wyrób charakteryzuje się wyjątkowo dużą wydajnością.

Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

* Wymagane pola

Cena
479,70 zł brutto

390,00 zł netto

System czyszczenia kół jest wyrobem dedykowanym punktom, w których poruszają się różnego rodzaju pojazdy. Produkt służy oczyszczaniu kół pojazdów z zabrudzeń, w tym wilgoci, dzięki czemu powierzchnia użytkowa hali, magazynu czy innego pomieszczenia pozostaje sucha i czysta. Jako produkt wykonany z najwyższej jakości materiałów, system charakteryzuje się fantastyczną odpornością na uszkodzenia oraz na ewentualne otarcia. Materiały te gwarantują, że bez względu na miejsce użytkowania, system nie traci swoich funkcji. Kolejnym aspektem jest sama konstrukcja systemu. Ma on formę kratownicy, która doskonale sprawdza się w procesie czyszczenia kół samochodów, ale także np. wózków widłowych, pojazdów przemysłowych, maszyn budowlanych i innych. Wspomniana wytrzymałość materiałów sprawia, że konstrukcja systemu nie ulega deformacji, wykazując stuprocentową skuteczność nawet po wielu latach użytkowania. Zaletą konstrukcji jest też to, że brud z kół pojazdów jest gromadzony w specjalnie przeznaczonym do tego zbiorniku mieszczącym się poniżej kratownicy. Aby czyścić koła pojazdów w sposób najskuteczniejszy, poszczególne rzędy krat są od siebie odpowiednio oddalone. Wzrost wydajności wyrobu jest dzięki temu wyraźnie widoczny. Istotny jest również fakt, że dzięki użytkowaniu omawianego systemu można obniżyć koszty utrzymania czystości w pomieszczeniach przemysłowych czy magazynowych. Warto zaznaczyć, że standardowe wymiary systemu mogą być odpowiednio zmienione, tak, by dopasować je do potrzeb konkretnego pomieszczenia.

Dane techniczne

Czas oczekiwania 5-8 dni
Sposoby dostawy Nazwa kuriera Czas dostawy Koszt
DHL Przedpłata na konto DHL Przedpłata na konto podany w karcie produktu Darmowa!

* Dla zakupów powyżej 2 000,00 zł darmowa dostawa !

Inne produkty w tej samej kategorii:

Zamknij

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.