Śledź nas na Facebooku

czyszczenie kół wózków Zobacz większe

Rampa najazdowa metalowa antypoślizgowa

Rampy najazdowe to produkty doskonale przystosowane do intensywnego ruchu pojazdów, charakteryzujące się trwałością oraz komfortem użytkowania.

Więcej szczegółów

7 dni

Zapytaj o Produkt

Rampa najazdowa metalowa antypoślizgowa

Rampa najazdowa metalowa antypoślizgowa

Rampy najazdowe to produkty doskonale przystosowane do intensywnego ruchu pojazdów, charakteryzujące się trwałością oraz komfortem użytkowania.

Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

* Wymagane pola

Cena
690,03 zł brutto

561,00 zł netto

Rampy najazdowe są systemem czyszczącym idealnym do zastosowania w miejscach takich jak wpust podłoża lub też bezpośrednio na podłożu. Takie rozwiązanie przynosi doskonałe rezultaty w postaci skutecznego czyszczenia, a także wygodnego dojazdu do wpustu. Przede wszystkim jednak rampy są niezwykle wytrzymałe. Są w stanie funkcjonować z powodzeniem nawet w miejscu, w którym ruch pojazdów jest bardzo intensywny. Nie ulegając odkształceniom czy deformacjom, utrzymują najwyższą wydajność, ale też gwarantują bezpieczeństwo. Wszystko to zawdzięczane jest najwyższej jakości materiałom zastosowanym do produkcji wyrobu. Materiały te są odporne na duży nacisk, a także na zmianę siły nacisku. Dodatkowo zaznaczyć należy, że nie ulegają one korozji i nie zachodzą rdzą, toteż rampy można stosować na zewnątrz. Żadne warunki atmosferyczne nie są tutaj przeszkodą. Należy wspomnieć też o tym, że rampy to bardzo skuteczny system czyszczący. Sposób łączenia poszczególnych elementów daje bardzo wysoką wydajność przy zbieraniu zanieczyszczeń spod kół samochodowych. System gęsto rozmieszczonych wypustków i rowków gwarantuje, że wszelki piasek, błoto, woda czy śnieg spod kół zostaną zebrane. Wymiary rampy pozwalają na swobodne stosowanie nawet w większych wpustach. Do wyboru rampy standardowe oraz narożne. Dzięki temu istnieje możliwość dostosowania kształtu produktu do potrzeb danego użytkownika. W sposób oczywisty zwiększa to komfort użytkowania ramp, czyniąc z nich produkt przeznaczony dla szerokiej grupy odbiorców.

Dane techniczne

Czas oczekiwania 5-8 dni
Sposoby dostawy Nazwa kuriera Czas dostawy Koszt
DHL Przedpłata na konto DHL Przedpłata na konto podany w karcie produktu Darmowa!

* Dla zakupów powyżej 2 000,00 zł darmowa dostawa !

Inne produkty w tej samej kategorii:

Zamknij

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.