Śledź nas na Facebooku

Wycieraczka Ironmat Zobacz większe

Wycieraczka Ironmat 40x60 cm

Wycieraczka Ironmat to innowacyjny produkt z rodziny systemów czyszczących, charakteryzujący się skutecznością w czyszczeniu oraz efektownym wzornictwem.

Więcej szczegółów

5 dni

Czarny
  • Czarny

Zapytaj o Produkt

Wycieraczka Ironmat 40x60 cm

Wycieraczka Ironmat 40x60 cm

Wycieraczka Ironmat to innowacyjny produkt z rodziny systemów czyszczących, charakteryzujący się skutecznością w czyszczeniu oraz efektownym wzornictwem.

Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

* Wymagane pola

Cena
14,15 zł brutto

11,50 zł netto

Wycieraczka do butów Ironmat to system czyszczący wytworzony z gumy. Materiał budulcowy jest zatem elastyczny i wydajny w czyszczeniu. Omawiany wyrób zbiera zatem wszelki brud z powierzchni różnego rodzaju, w tym przede wszystkim z podeszwy obuwia, która najczęściej także jest materiałem elastycznym. Dopasowanie obu rodzajów materiałów pod względem elastyczności daje zaskakująco dobre efekty jeśli chodzi o wydajność czyszczenia i trwałego usuwania zabrudzeń. Skuteczność w czyszczeniu jest także osiągana dzięki specjalnie dobranemu wzornictwu, które pomaga w docieraniu do trudno dostępnych miejsc, jak choćby wcięcia w podeszwie. Wzory zastosowane na powierzchni wycieraczki są także wydajne w zbieraniu i usuwaniu wody. Dzięki otworom dużych rozmiarów, wilgotny i suchy brud jest wyjątkowo skutecznie transportowany do niższych partii wycieraczki. Należy też dodać, że omawiane wzornictwo jest jednocześnie efektowne i eleganckie, co wydatnie podnosi ogólne walory produktu, w tym także walory wizualne. Wycieraczka pasuje dzięki temu do wielu rodzajów wnętrz, w tym także do tych urządzonych w stylu klasycznym. Ostatecznym argumentem przemawiającym za zakupem opisywanej wycieraczki jest jej odporność na uszkodzenia. Guma, jako materiał elastyczny i mocny zarazem, nie ulega trwałym wgnieceniom, odkształceniom czy deformacjom. Dzięki temu przez długi czas zachowuje swoje właściwości. Oznacza to, że określona cena zakupu jest atrakcyjna, jako że szybko się zwraca.

Dostępne kolory

Czarny

Dane techniczne

Wysokość 7mm
Czas oczekiwania 5-8 dni
Zastosowanie zewnętrzne + wewnętrzne
Głębokość 60cm
Szerokość 40cm
Waga 1,35kg
Właściwości czyszcząca
Antypoślizgowa Nie
Olejoodporna nie
Sposoby dostawy Nazwa kuriera Czas dostawy Koszt
DHL Przedpłata na konto DHL Przedpłata na konto podany w karcie produktu Darmowa!

* Dla zakupów powyżej 2 000,00 zł darmowa dostawa !

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Inne produkty w tej samej kategorii:

Zamknij

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.