Śledź nas na Facebooku

Wycieraczka Aluminiowa Monte Carlo Zobacz większe

Wycieraczka Aluminiowa Monte Carlo

Wycieraczka aluminiowa Monte Carlo jest systemem czyszczącym wykazującym bardzo dobre rezultaty w usuwaniu każdego rodzaju zabrudzenia z podeszwy obuwia i z innych materiałów.

Cena za 1m2.

Więcej szczegółów

8 dni

Szary
  • Szary
  • Brązowy
  • Zielony
  • Brąz sepia

Zapytaj o Produkt

Wycieraczka Aluminiowa Monte Carlo

Wycieraczka Aluminiowa Monte Carlo

Wycieraczka aluminiowa Monte Carlo jest systemem czyszczącym wykazującym bardzo dobre rezultaty w usuwaniu każdego rodzaju zabrudzenia z podeszwy obuwia i z innych materiałów.

Cena za 1m2.

Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

* Wymagane pola

Cena
1 047,96 zł brutto

852,00 zł netto

Wycieraczka aluminiowa Monte Carlo to doskonale radzący sobie z wszelkim zabrudzeniem system czyszczący, przeznaczony szczególnie do pomieszczeń, w których ruch jest natężony, a eksploatacja intensywna. Jest to wyrób mogący wytrzymać nie tylko duży ruch, ale także duże ciężary, przesuwane po jego powierzchni. Z powyższych względów nadaje się idealnie do lokali gastronomicznych, ale także różnego rodzaju hal, fabryk czy magazynów. Warto dodać, że odporność na ciężary i eksploatację to nie jedyne zalety produktu. Jest on także odporny na warunki atmosferyczne, co jest przede wszystkim zasługą zastosowania aluminium, jako materiału budulcowego. Dzięki temu struktura wycieraczki jest bardzo mocna, a żadna pogoda nie jest w stanie zmniejszyć jej skuteczności i wydajności w czyszczeniu. Wydajność w czyszczeniu osiągnięto natomiast dzięki zastosowaniu specjalnego wkładu czyszczącego. Jest nim system gęsto rozmieszczonych wkładów tekstylnych. Są one elastyczne, ale jednocześnie bardzo mocne. Połączenie obydwu cech powoduje, że wycieraczka skutecznie usuwa każde zabrudzenie z każdego materiału. Nie można też pominąć strony wizualnej. Omawiana wycieraczka jest bardzo efektowna pod względem wyglądu zewnętrznego. Jest to produkt bardzo nowoczesny i jako taki może stanowić ozdobę pomieszczenia, w którym jest umieszczony. Wszystko powyższe powoduje, że cena zakupu jest bardzo atrakcyjna – w zamian nabywca otrzymuje nie tylko skuteczny system czyszczący działający wiele lat, ale także elegancką ozdobę pomieszczenia.

Dostępne kolory

Szary
Brązowy
Zielony
Brąz sepia

Dane techniczne

Wysokość 26mm
Czas oczekiwania 5-8 dni
Waga 13kg
Sposoby dostawy Nazwa kuriera Czas dostawy Koszt
DHL Przedpłata na konto DHL Przedpłata na konto podany w karcie produktu Darmowa!

* Dla zakupów powyżej 2 000,00 zł darmowa dostawa !

Inne produkty w tej samej kategorii:

Zamknij

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.