Śledź nas na Facebooku

Płytki rowerowe Zobacz większe

Płytki rowerowe

Płyta antypoślizgowa

Więcej szczegółów

8 dni

Czarny
  • Czarny
  • Żółty
  • DOWOLNY

Zapytaj o Produkt

Płytki rowerowe

Płytki rowerowe

Płyta antypoślizgowa

Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

* Wymagane pola

Cena
392,68 zł brutto

319,25 zł netto

Płyta grubości 4mm wyprodukowana z wysokiej jakości komponentów tlenku glinu i żywicy. Dzięki takiemu połączeniu powstaje produkt o doskonałych właściwościach antypoślizgowych, który spełni wymaganiom wszystkich zastosowań przemysłowych i komercyjnych.

Płyta o grubości 4mm jest rozwiązaniem trwale eliminującym możliwość poślizgnięcia się i bardzo często zastępuje tradycyjne taśmy lub farby antypoślizgowe.

Płytę można mocować do podłoża za pomocą kleju-uszczelniacza który doskonale przyklei a zarazem uszczelni powierzchnię zapobiegając wnikaniu wilgoci i drobnoustrojów pod płytę. Istnieje również możliwość montażu za pomocą elementów mocujących ze stali nierdzewnej.

Przed dostarczeniem do klienta płyta może być fabrycznie przycięta na żądane wymiary oraz wykończona zgodnie określonymi przez klienta wymiarami tak aby ułatwić ich montaż. Podczas montażu można również przyciąć płytę za pomocą przecinarki kątowej z tarczą diamentową.

Płyta 4mm została zaprojektowana tak aby pasowała do wszystkich typów podłoża. Płytę o tej grubości można stosować nawet tam gdzie powierzchnia podłoża jest uszkodzona lub nie jest w najlepszym stanie.

Nasze stany magazynowe zapewniają stałą dostępność standardowych typów produktów, dzięki czemu jesteśmy w stanie szybko zrealizować zamówienia klientów. Oferujemy również rozwiązania dostosowane do indywidualnych wymagań, dzięki czemu możemy spełnić wszelkie potrzeby klientów.

Zabezpieczenia antypoślizgowe firmy Evergrip ze względu na swoją różnorodność można stosować dosłownie w każdej dziedzinie życia gdzie występuje problem śliskich powierzchni:

zakłady produkcyjne
szkoły
urzędy
miejsca użyteczności publicznej
szpitale
statki i łodzie
elektrownie i elektrociepłownie
ścieżki dla pieszych
mosty i kładki
domy prywatne

Gwarancja bezpieczeństwa
Powierzchnie antypoślizgowe Evergrip zmniejszają możliwość poślizgnięcia się i gwarantują bezpieczną pracę w miejscach, gdzie są zamontowane. Spełniają europejskie normy BHP.

Odporność
Nasze produkty są odporne na czynniki atmosferyczne i chemiczne.

Trwałość
Wytrzymałość grysu antypoślizgowego może równać się z wytrzymałością diamentu przemysłowego. Specjalnie skonstruowana podstawa z żywicy wzmacnianej włóknem szklanym sprawia, że całość jest odporna także na uderzenia mechaniczne.

Prosta i szybka instalacja
Do montażu powierzchni antypoślizgowych Evergrip nie potrzeba żadnych specjalistycznych narzędzi. Cały proces instalacji jest bardzo prosty i szybki

Natychmiastowe działanie- oszczędzamy Twój czas
W przeciwieństwie do posadzek lub farb antypoślizgowych nasze nawierzchnie mogą być używane od razu po zamontowaniu, co zmniejsza, lub nawet całkowicie wyklucza przestój w miejscach gdzie są montowane.

Higieniczne
Do instalacji elementów antypoślizgowych Evergrip w przemyśle spożywczym używa się specjalnego szczeliwa klejącego, dzięki któremu powierzchnie bardzo dokładnie przylegają do podłoża. Zapobiega to dostawaniu się pod spód wody i innych płynów, co wyklucza rozwój bakterii czy grzybów.

Łatwe do czyszczenia
Powierzchnie Evergrip mogą być myte myjką ciśnieniową, parą czy innymi maszynami czyszczącymi. W miejscach gdzie nie można używać wody doskonale sprawdza się zwykłe szczotkowanie lub odkurzanie.

Dostępne kolory

Czarny
Żółty
DOWOLNY

Dane techniczne

Długość 3000 mm
Wysokość 4 mm
Szerokość 1220 mm
Sposoby dostawy Nazwa kuriera Czas dostawy Koszt
DHL Przedpłata na konto DHL Przedpłata na konto podany w karcie produktu Darmowa!

* Dla zakupów powyżej 2 000,00 zł darmowa dostawa !

Inne produkty w tej samej kategorii:

Zamknij

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.