Śledź nas na Facebooku

Płyta antypoślizgowa 4 mm Zobacz większe

Płyta antypoślizgowa 4 mm

Płyta antypoślizgowa

Więcej szczegółów

8 dni

Czarny
  • Czarny
  • DOWOLNY

Zapytaj o Produkt

Płyta antypoślizgowa 4 mm

Płyta antypoślizgowa 4 mm

Płyta antypoślizgowa

Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

* Wymagane pola

Cena
258,57 zł brutto
258,57 zł

210,22 zł netto

Płyta o grubości 2mm jest rozwiązaniem trwale eliminującym możliwość poślizgnięcia się i bardzo często zastępuje powszechnie stosowane taśmy lub farby antypoślizgowe.

Produkt jest powszechnie używany zakładach spożywczych – do ich montażu wystarczy jednoskładnikowy klej-uszczelniacz, który doskonale przyklei a zarazem uszczelni powierzchnię zapobiegając wnikaniu wilgoci i drobnoustrojów pod płytę.

Montaż cienkiej płyty o grubości 2mm eliminuje ryzyko potknięcia się. Nie ma również potrzeby sfrezowania krawędzi, tak więc płytę można dowolnie przyciąć, zgodnie z indywidualnymi potrzebami.
Płytę wykonano tak, aby za pomocą kleju mocować ją do każdego rodzaju podłoża. Cienkie płyty można z łatwością dostosować do pofalowanego podłoża, w których nie ma możliwości zastosowania grubszych płyt.

Nasze stany magazynowe zapewniają stałą dostępność standardowych typów produktów, dzięki czemu jesteśmy w stanie szybko zrealizować zamówienia klientów. Oferujemy również rozwiązania dostosowane do indywidualnych wymagań, dzięki czemu możemy spełnić wszelkie potrzeby klientów.

Zabezpieczenia antypoślizgowe firmy Evergrip ze względu na swoją różnorodność można stosować dosłownie w każdej dziedzinie życia gdzie występuje problem śliskich powierzchni:

zakłady produkcyjne
szkoły
urzędy
miejsca użyteczności publicznej
szpitale
statki i łodzie
elektrownie i elektrociepłownie
ścieżki dla pieszych
mosty i kładki
domy prywatne

Gwarancja bezpieczeństwa
Powierzchnie antypoślizgowe Evergrip zmniejszają możliwość poślizgnięcia się i gwarantują bezpieczną pracę w miejscach, gdzie są zamontowane. Spełniają europejskie normy BHP.

Odporność
Nasze produkty są odporne na czynniki atmosferyczne i chemiczne.

Trwałość
Wytrzymałość grysu antypoślizgowego może równać się z wytrzymałością diamentu przemysłowego. Specjalnie skonstruowana podstawa z żywicy wzmacnianej włóknem szklanym sprawia, że całość jest odporna także na uderzenia mechaniczne.

Prosta i szybka instalacja
Do montażu powierzchni antypoślizgowych Evergrip nie potrzeba żadnych specjalistycznych narzędzi. Cały proces instalacji jest bardzo prosty i szybki

Natychmiastowe działanie- oszczędzamy Twój czas
W przeciwieństwie do posadzek lub farb antypoślizgowych nasze nawierzchnie mogą być używane od razu po zamontowaniu, co zmniejsza, lub nawet całkowicie wyklucza przestój w miejscach gdzie są montowane.

Higieniczne
Do instalacji elementów antypoślizgowych Evergrip w przemyśle spożywczym używa się specjalnego szczeliwa klejącego, dzięki któremu powierzchnie bardzo dokładnie przylegają do podłoża. Zapobiega to dostawaniu się pod spód wody i innych płynów, co wyklucza rozwój bakterii czy grzybów.

Łatwe do czyszczenia
Powierzchnie Evergrip mogą być myte myjką ciśnieniową, parą czy innymi maszynami czyszczącymi. W miejscach gdzie nie można używać wody doskonale sprawdza się zwykłe szczotkowanie lub odkurzanie.

Dostępne kolory

Czarny
DOWOLNY

Dane techniczne

Długość 3000 mm
Wysokość 4 mm
Szerokość 1220 mm
Sposoby dostawy Nazwa kuriera Czas dostawy Koszt
DHL Przedpłata na konto DHL Przedpłata na konto podany w karcie produktu Darmowa!

* Dla zakupów powyżej 2 000,00 zł darmowa dostawa !

Inne produkty w tej samej kategorii:

Zamknij

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.